Zbliżenie na przednią część Hondy E
Zbliżenie na przednią część Hondy E

GŁADKIE, ELEGANCKIE I NOWOCZESNE

Zaprojektowaliśmy samochód przyszłości, nie odcinając się od przeszłości. Honda e przypomina pierwszą generację modelu Civic. Stylistyka retro zachwyca prostymi, gładkimi powierzchniami.

Przewiń

Idealna forma

Kiedy pomysły się spotykają.

Tworząc Hondę e, kwestionowaliśmy wszystko: Czy możemy mieć różne reflektory i tylne światła? Gdzie umieścić kierunkowskazy? Jak poprawić aerodynamikę? Odpowiedzią na wszystkie pytania jest ten unikalny samochód, który zachwyca perfekcyjną formą. Przyjemność z jazdy, bezpieczeństwo i atrakcyjny wygląd. Honda e to uosobienie nowoczesnych wartości oraz futurystycznej motoryzacji.

Zbliżenie na Hondę e.
Zbliżenie na Hondę e.
Widok Hondy E z przodu.
Zbliżenie na koło Hondy e.

Wszystko w jednym

Integracja jest kluczem do kompleksowej stylistyki.

Reflektory, radar i kamera Multi-View... wszystkie elementy są umieszczone w jednym panelu. Podobnie z tyłu, połączyliśmy wszystkie elementy tak, aby sprawiały wrażenie jedności. Aluminiowe felgi 17" mają specjalne kołpaki, aby chronić je przed pyłem z układu hamulcowego. Dzięki temu Twoja Honda e dłużej zachowuje nieskazitelny wygląd.

Perfekcyjna przestrzeń

Miasto jest zatłoczone i pełne zgiełku; Honda e to jego przeciwieństwo.

Wnętrze Hondy e.

Dzięki fotelom wykończonym tkaniną Melange Honda e oferuje wyjątkowy komfort wszystkim pasażerom.

Wsiądź do przestronnego wnętrza Hondy e i przekonaj się, że w mgnieniu oka zostaniesz odizolowany od zewnętrznego zgiełku. To spokojne i przyjazne otoczenie – jak salon z lekkim, nieprzytłaczającym wystrojem.

Mnóstwo miejsca

Brak środkowej konsoli sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze szersze. Usiądź w wygodnym fotelu i spójrz na tablicę wskaźników wyposażoną w szeroki, pełnowymiarowy ekran. Od razu poczujesz, że to będzie przyjemna podróż.

Komfort pasażerów

Honda e ma wyjątkowo przestronne wnętrze, które usatysfakcjonuje każdego. Tylne fotele oferują dużą ilość miejsca na nogi. Honda e to jeden z najbardziej przestronnych samochodów w swojej klasie.

Zbliżenie na kierownicę Hondy e.
Wnętrze Hondy e.

Wykończenie wnętrza przywodzi na myśl wyrafinowany, elegancki salon.

Żywe życie w kolorze

Stonowany i nowoczesny, ciemny i zmysłowy czy jaskrawy, podkreślający sportowy charakter pojazdu? Wybierz kolor dla swojej Hondy e, który pasuje do Twojej osobowości.

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl